Élő közvetítés: Kecskemét - Carbonex KC (28-32)
2010. február 26.
Élő közvetítésünkkel most Kecskemétről jelentkezünk, ahol a Tatabánya Carbonex KC a Kecskemét csapatával méri össze az erejét. Megint csak nem túlzok, ha azt írom, hogy sorsdöntő meccs elé nézünk. A Budapest Bank Liga rájátszás előtti finiséhez érkeztünk: 5 viadal fogja meghatározni, hogy sikerül e az első négybe bekerülni, tehát hibázni már nem nagyon lehet.

A bányászok helyzetét még az is egy kicsit "bonyolítja", hogy a Kecskemét a legutóbbi 11 gólos vereség után igen csak revánsot akar venni, mindenképpen győzni akar... de ehhez természetesen nekünk is lesz egy-két szavunk. HAJRÁ TATABÁNYA, HAJRÁ CARBONEX KC!!

(Súlyos technikai problémák miatt az élő közvetítésben lesznek kisebb-nagyobb kihagyások. Elnézést kérünk!)

Hihetetlen kemény küzdelemben NYERT A TATABÁNYA CARBONEX KC! GRATULÁLUNK A FIÚKNAK! Köszönjük a Kecskemétnek ezt a nagyon szép játékot.

(Én meg a Carbonec KC nevében és természetesen a saját nevemben is elnézést kérek a technikai problémák miatt.)

60. perc - újabb gól a Kecskeméttől, ezúttal Csorba Gábortól, aki második gólját lövi. 28-32

59. perc - Andrej Petrot megint belőtt egy szép gólt. 27-32

58. perc - gól Székely István. 26-32

57. perc - Andrej Petrot megint csak remekelt, de Kiss Ádám azonnal felelt rá egy szép góllal. 26-31

56. perc - a Carbonex KC kikérte az idejét. Kocsi Csabi belövi első gólját a Kecskemét ellen. 25-30

55. perc - gól Csorba Gábor a Kecskeméttől. 25-29

54. perc - 11 gólját lövi Halász Máté. 24-29

53. perc - Vitomir Kavics a Kecskeméttől első gólját lövi, de Nagy Tamás azonnal revánsot vesz, de mégis Szabó Péter góljával fejezzük be ezt a percet. 24-28

52. perc - Kiss Ádám sikeres büntetőjével öt gólra emelkedett a Carbonex fölénye. 22-27

50. perc - gól megint csak Halász Máté. 22-26

48. perc - Szabó Péter továbbra is szórja a gólokat a Kecskemét legnagyobb örömére. 22-25

47. perc - Andrej Petrot ötödik gólját lövi, de Székely Istvánt sem kell félteni. 21-15

45. perc - gól lő mindkét csapat: Szabó Péter és Nagy Tamás is. Sikeres büntetővel fejezi be ezt a percet Szabó Péter. 20-24

44. perc - Halász Máté megint csak gólt lő, sőt mindjárt kettő. A Kecskemét erre válaszul kikérte az idejét. 18-23

43. perc - Melus kivédi a büntetőt.

42. perc - Kiss Ádám három gólra növeli a Carbonex fölényét. 18-21

41. perc - Kisebb gólözön: Kiss Ádám és Szabó Péter is sikeres büntetőt abszolválnak. Halász Máté fejezi be ezt a percet egy gyönyörű góllal. 18-20

40. perc - Szabó Péter góljával jelzi a Kecskemét, hogy nem adják könnyen ezt a játékot sem. 17-18

39. perc - gól Andrej Petrottól és Kiss Ádámtól. 16-18

38. perc - Székely István góljával kettőre nőtt a Carbonex fölénye. 15-17

37. perc - Halász Máté góljával megint vezet a Carbonex. 15-16

36. perc - de a Kecskemét sem hagyja magát és egyenlít. 15-15

35. perc - Tomas Urban megint csak megsérült, ma már sajnos másodszor, de mégis tudja folytatni a játékot. És Kiss Ádám góljával most előszór átveszi a vezetést a Carbonex. 14-15

33. perc - újra Halász Máté, de a mostani góljával egyenlít is. 14-14

32. perc - Halász Máté lövi az első Carbonex gólt a II. félidőben. 14-13

31. perc - hiába volt nálunk a kezdeményezés mégis Janko Skrbic, a Kecskemét játékosa lő előszőr gólt. 14-12

18:50 - kezdődik a II. félidő: a támadást a Carbonex KC kezdi.

18:41 - vége az I. félidőnek: a Kecskemét egyértelműen és megérdemelten vezet az I. félidőben.

30. perc - Ivo Diaz góljával egyenlít a Carbonex KC, de nem késik a Kecskemét reváns gólja Andrej Petrot kezéből. 13-12

28. perc - Tomas Urban megsérült, de tudja folytatni a játékot.

27. perc - Harsáyni Gergő sikeres büntetőt dob, ezzel megint egyre csökken a Kecskemét előnye. 12-11

25. perc - gól Tomas Urbantól. 12-10

24. perc - Szabó Péter sikeres büntetőt dob. 12-9

23. perc - Melus megint csak szépet véd.

21. perc - megint csak potyognak a gólok: Kija Bejovevictől és Halász Mátétól. 11-9

20. perc - Tomas Urban góljával megint megtöri az 5 perces bányász gólcsendet. 10-8

19. perc - A Kecskemét csapata kikérte az idejét. Újabb gól Szabó Pétertől, amivel újra 3 góllal vezet a Kecskemét. 10-7

18. perc - Melus szépen véd.

17. perc - de a Kecskemét sem hagyja magát, Andrej Petrot gólt lő. 9-7

15. perc - Harsáyni Gergő nagyon elemében van, újabb góljával már csak 1 góllal vezet a Kecskemét. 8-7

14. perc - megint gólt lő Harsányi Gergely, amivel a Kecskemét fölénye 2 gólra csökken. 8-6

13. perc - potyognak gólok: egy gól Andrej Petrotól (Kecskemét) és egy gól Halász Mátétól (Carbonex KC) is. 8-5

12. perc - Szabó Péter büntető gólt lő, de Halász Máté sem hagyja magát. 7-4

11. perc - gólt lő Harsányi Gergely. 6-3

10. perc - Kija Bejovevic második góljával 4-re emelkedik a Kecskemét előnye. 6-2

8. perc - Patrik Hruscak góljával 3 gólos fölényben vezet a Kecskemét. 5-2

6. perc - Szabó Péter nagyon elemében van, 3. gólját lövi a Kecskemétnek. Végre Tomas Urban töri meg a Carbonex KC gólcsendjét. 4-2

5. perc - és újabb gól a Kecskeméttől, mégpedig megint Szabó Pétertől. 3-1

3. perc - Kija Bejovevic góljával azonban átvette a vezetést a Kecskemét. 2-1

2. perc - Szabó Péter góljával egyenlít a Kecskemét. 1-1

1. perc - Szundi azonnal kivédi a támadást, Dénes János nem hagyja ki a helyzetet. 0-1

18:00 - elkezdődött az I. félidő: az első támadást a hazaiak kezdik

17:57 - megkezdődött a meccs felkonferálása, a játékosok bemutatása

17:30 - elkezdődött a bemelegítés