Élő közvetítés: Carbonex KC - Tatran Presov (32-25)
2010. február 17.
Élő közvetítésünkkel megint csak Tatabányáról, a Földi Imre Sportcsarnokból jelentkezünk, ahol ezúttal a Tatabánya Carbonex KC a Tatran Presov csapatával méri össze az erejét. Bár sokak szerint ennek a mérkőzésnek nincs is komoly tétje, ez csupán csak amolyan presztízs összecsapás, mégsem mindegy, hogy hogyan is szerepelnek bányászaink.

A mai megmérettetés egy kitűnő erőpróba lesz egy remek csapat ellen, amely után 5 véresen kemény küzdelemben fog eldőlni, hogy sikerül e bejutnunk a legjobb négy csapatba, vagy sem. HAJRÁ TATABÁNYA, HAJRÁ CARBONEX KC!!

Nyert a Tatabánya Carbonex KC, GRATULÁLUNK A FIÚKNAK!! Köszönjük a Presovnak ezt a szép játékot!

60. perc - gól a Presovtól, majd egy szép védéssel búcsúzik Melus és vége a játéknak. 32-25

59. perc - egy fantasztikus támadás, egy fantasztikus góllal Halász Mátétól. 32-24

58. perc - Melus szépen véd

56. perc - megint csak gól a Presovtól, de utána Kiss Ádám remekel. 31-24

55. perc - gól a Presovtól, de megint csak Nagy Tamás dobja a feleletet - 30-23

54. perc - megint gól a Presovtól, de most Harsányi Gergely válaszol a kihívásra. Marad a hét gólos előny. 29-22

53. perc - egy remek támadás és gól a Presovtól, de Nagy Tamás szinte azonnal  revánsot vesz. 28-21

51. perc - Melus egy fantasztikus helyzetet védett ki. A Carbonex KC kikérte az idejét.

50. perc - gól Kocsis Csaba, de a Presov dob egyet. 27-20

49. perc - és újra Nagy Tamás remekel egy szép góllal, amivel 6-ra növekedik a Carbonex KC fölénye. De ezzel még nincs vége a percnek, mert Székely István bedobja a büntetőt. 26-19

47. perc - egy elhalasztott lehetőség a Presovtól, amit azonban Nagy Tamás nem hagy ki. 24-19

46. perc - gól a Presovtól. 23-19

45. perc - egy kapufa a Presovtól, ám Székely István nem hagyja ki a lehetőséget, amivel 5 gólra növekedik a Carbonex KC előnye. 23-18

44. perc - remek büntető gól Kiss Ádámtól. 22-18

43. perc - újabb gól a Presovtól. 21-18

42. perc - gyönyörű Kocsis Csabától, amire a Presov is azonnal válaszol eggyel 21-17

40. perc - Melus egy szédületes, egész pályán átívelő gólt lő. A Presov kikérte az idejét. 20-16

39. perc - de Kiss Ádám remek gólt lő, de nem is egyet, hanem mindjárt kettőt ebben a percben. 18-16

38. perc - mindkét csapat részéről egy-egy sikertelen támadáson van túl.

37. perc - Szundi megint csak remeket véd.

36. perc - újra egyenlít a Presov, de Ivo Diaz nem hagyja magát és egy remek gólt dob, amivel megint csak vezetünk. 17-16

35. perc - végre gólt szerez Halász Máté, így  megint csak vezetünk, de sajnos két percre ki is állítják. 16-15

34. perc - és megint csak egyenlít a Presov. 15-15

33. perc - gól a Presovtól. 15-14

32. perc - egy remek védés a Presovtól.

31. perc - Ivo Diaz góljával kezdődik a II. félidő. 15-13

18:37 - kezdődik a II. félidő: a támadást a Presov kezdi.

18:38 - Vége az I. félidőnek: rendkívül izgalmas és szoros meccsnek lehettünk szemtanúi, amit végül egy gól fölénnyel fejeztünk be.

30. perc - Szundi véd ás véd. Kiss Ádám büntető góljával megint csak vezetünk, ami szép befejezése az I. félidőnek.

29. perc - egy remek gól Dénes Jánostól, amivel egy gólra apadt a Presov előnye. Végül Tomas Urban góljával egyenlít. 13-13

28. perc - Harsányi Gergő most viszont kihagyja a büntetőt. Szundi megint remeket véd.

27. perc - és Harsányi Gegő góljával megtöri a hosszú Carbonex hallgatást, de a Presov azonnal revánsot vesz. 11-13

26. perc - újabb gól a Presovtól. 10-12

25. perc - Szundi remek védésével megakadályozta, hogy a Presov növelje fölényét. Sajnos a Presov védelme is remekül teszi a dolgát.

24. perc - egy szép góllal most már átvette a vezetést a Presov. 10-11

23. perc - és egyenlít a Presov. 10-10

22. perc- egy remek helyzetet hagytunk ki. Két perces kiállítás Kiss Ádámnak.

21. perc - egy kapufa a Presovtó, majd egy sikeres büntető. A Carbonex KC fölénye mindössze egy gólra apadt, ezért kikértük az időnket. 10-9

20. perc - sőt, azonnal még egy Presov gól. 10-8

19. perc - egy hihetetlen helyzetet hagyott ki a Presov, ám Kocsis Csabit nem kellett biztatni. A perc mégis egy Presov góllal zárult. 10-7

18. perc - egy szép gól a Presovtól. 9-6

17. perc - sőt Ivo Diaz növeli a fölényt egy remek góllal. A Presov kikérte az idejét. 9-5

16. perc - Kanyó Ádám remek góljával tarja a Carbonex a 3 gólos előnyt. 8-5

15. perc - egy, sőt inkább két remek védés a Presovtól, amit egy szép góllal fejelnek meg. 7-5

14. perc - Halász Máté góljával a Carbonex 3 góllal vezet. 7-4

13. perc - idén az első gólja Ivo Diaznak és Szundi megint csak remekelt. 6-4

12. perc - rögtön két remek védés Szunditól, sőt van az három is.

11. perc - egy fantasztikus góllal töri meg a gólcsendet Tomas Urban. Ezzel megint vezet a Carbonex KC. 5-4

10. perc - potyognak a gólok a Presovtól, mindjárt kettő ebben a percben, amivel egyenlítenek. 4-4

9. perc - egy nagyon szép, de sajnos sikertelen kezdeményezés a Carbonextől. Az állás tehát maradt 4-2

8. perc - a Presov kihagyja a büntetőt.

7. perc - sikeres büntető Harsányi Gergőtől. 4-2

6. perc - gól a Presovtól. 3-2

5. perc - az első gólja Halász Máténak, amivel 2 góllal vezet a Carbonex KC. 3-1

4. perc - először Szundi véd egy remeket, majd gól Dénes Jánostól (Carbonex) 2-1

3. perc - egy nagyon szép szerelés a Presovtól, amit egy elhibázott támadási kísérlet követ.

2. perc - egyenlítő büntető gól a Presovtól. 1-1

1. perc - sikeres támadás a csapattól és remek dobás Harsányi Gergőtől (Carbonex) 1-0

18:00 - elkezdődött az I. félidő: az első támadást a Carbonex KC kezdi.

Ivo Diazt és Kocsis Csabit szerencsére megint, idén most először üdvözölhetjük a pályán.

17:55 - elkezdődött e mérkőzés felkonferálása, a játékosok bemutatása

17:30 - elkezdődött a bemelegítés