Élő Közvetítés – Magyar Kupa: Veszprém - Carbonex KC (34-17)
2010. február 7.
Élő közvetítésünkkel ezúttal a kézilabda sport egy legszebb és legnagyobb pantheonjából, a Veszprémi Aréna Sportcsarnokból jelentkezünk, ahol a Magyar Kupa negyeddöntőjének első fordulójában a Veszprém és a Tatabánya Carbonex KC fogja összemérni az erejét.

Mit is mondhatnék, mint azt, hogy Magyarország egyértelműen legjobb kézilabda csapata ellen a Carbonex KC esélyei igen csak gyérek. Különösen Ivo Diaz és Kocsis Csabi hathatós támogatása nélkül... de természetesen nem lennék bányászok, ha meg nem próbálnánk akár a lehetetlent is. HAJRÁ TATABÁNYA, HAJRÁ CARBONEX KC!!

A visszavágó március 10-n lesz a Földi Imre Sportcsarnokban.

Továbbá tisztelettel adózunk a tragikus körülmények között elhunyt Marian Cozma emlékének, együtt érezvén Cozma családjának a és veszprémi szurkolók veszteségével!

Nyert a Veszprém! Gratulálunk nekik a remek játékért!

60. perc - sikeres büntetővel búcsúzik a játéktól a Veszprémtől. 34-17

59. perc - Melus kivédte a büntetőt és gólt dob Dénes János. 33-17

58. perc - gól a Veszprémtől. Gól Harsányi Gergely. 33-16

57. perc - megint csak egy gól a Veszprémtől, de Tomas Urban is jelzi, hogy a bányászok is tudnak. 32-15

56. perc - sikeres büntető a Veszprémtől 31-14

54. perc - megint csak egy gól a Veszprémtől, de most gólt dob Harsányi Gergely is. 30-14

53. perc - megint egy gól a Veszprémtől... sőt mindjárt még egy. 29-13

51. perc - Kanyó Ádám töri meg a Carbonex gólcsendet, de a Veszprémet sem kell kéretni egy góllal. 27-13

50. perc - megint csak szépen védett a Veszprém kapusa.

49. perc - de sajnos most viszont egy szép gól a Veszprémtől. 26-12

48. perc - egy szép védés Melustól.

47. perc - kikérte az idejét a Carbonex.

46. perc - egymás után két gól a Veszprémtől. 25-12

44. perc - megint egy sikeres büntető a Veszprémtől. 23-12

43. perc - egy fantasztikusan becsempészett gól a Veszprémtől... plusz egy sikeres büntető. 22-12

41. perc - potyognak a Carbonex gólok: Serfel Roland és Dénes János remekel. 20-12

40. perc - megint csak egy gól a Veszprémtől. 20-10

39. perc - gól a Veszprémtől és sajnos csak egy kapufa tőlünk. 19-10

38. perc - egy fantasztikus védés mind a Veszprémi, mind a Carbonex kapusától. Sajna viszont Melus megsérült egy kicsit, de tudja folytatni a játékot.

36. perc - sikeres büntető a Veszprémtől, de Dénes János azonnal kontrázik. 18-10

35. perc- gól a Veszprémtől, de Halász Máté sem hagyja magát a bányászokkal egyetemben. 17-9

34. perc - Halász Máté viszont egy szép gólt lő. Melus meg egy kivédte a büntetőt. 16-8

33. perc - Harsányi Gergő kihagyja a büntető helyzetet.

32. perc - egy gyönyörű védés és egy sikeres támadás a Veszprémtől. 16-7

31. perc - sajnos támadásunk nem vezet sikerre, de a Veszprémé sem...

18:46 - kezdődik a II. félidő: a támadást a Carbonex kezdi.

18:36 - vége az I. félidőnek: a Veszprém 8 góllal vezet és sajnos egyértelműen ők diktálják a feltételeket. Öröm az ürömben, hogy a bányász fiúk viszont mindent beleadnak, nem csak mezüket, hanem a szívüket is.

30. perc - a Veszprém az előző védelmi sikert rögtön megfejelik egy remek góllal... sőt mindjárt kettővel is. 15-7

29. perc - egy nagyon szép védés a Veszprémtől.

28. perc - és megint csak a Veszprém. 13-7

26. perc - és megint gól a Veszprémtől. 12-7

24. perc - 2 perces kiállítás Tomas Urbannak és egy sikeres büntető a Veszprémtől. 11-7

22. perc - egy szép védés a Veszprém kapusától.

21. perc - gól a Veszprémtől. 10-7

20. perc - a Veszprém kihagyja a büntetőt.

19. perc - Szundi ma egyenesen fantasztikusan véd és Harsányi Gergő megint bedobja a büntetőt. Kiss Ádám is gólt dob! 9-7

17. perc - nem sokáig váratott magára a Veszprém. 9-5

16. perc - és Szundi megint csak véd... Harsányi Gergő (Carbonex) sikeresen bedobja a büntetőt. 8-5

15. perc - Szundi ma nagyon elemében van, de sajnos egy másik remek támadást már nem tudott hárítani. 8-4

14. perc - Dénes Jánost 2 perce kiállították.

13. perc - Halász Máté sikeresen bedobta második gólját. 7-4

12. perc - egy gyönyörű gól Dénes Jánostól (Carbonex), de a Veszprémet sem kell félteni. 7-3

11. perc - időt kért a Carbonex KC.

9. perc - egy gyönyörű védés a Veszprémtől

7. perc - gól Halász Máté, de rögtön revánsot vesz a Veszprém. 6-2

6. perc - potyognak a gólok a Veszprémtől, mindjárt zsinórban 3-t is dobnak. 5-1

5. perc - Kiss Ádám kihagyja a büntetőt

4. perc - megint gól a Veszprémtől. 2-1

3. perc - az első gól a Veszprémtől és őt követi Nagy Tamás, amivel egyenlít. 1-1

2. perc - Szente nagyot védett

1. perc - mindkét csapat túl van az első sikertelen támadáson.

18:00 - elkezdődött az I. félidő: az első támadást a hazaiak kezdik

17:55 - megkezdődött a meccs felkonferálása, a játékosok bemutatása. Ivo Diazt és Kocsis Csabit továbbra is nélkülöznünk kell, de szerencsére mindenki más kint van a pályán.

17:22 - megkezdődött a bemelegítés