Élő közvetítés: Carbonex KC - Gyöngyös (33-19)
2010. február 3.
Élő közvetítésünkkel ezúttal megint Tatabányáról, a Földi Imre Sportcsarnokból jelentkezünk ahol a Tatabánya Carbonex KC ezúttal a Gyöngyös csapatával méri össze erejét. A meccs tétje minden szempontból igen nagy, hiszen  nem mindegy hogy hogyan is folytatják a bányászok a Budapest Bank Ligájában az eddigi jó szereplésüket.

Ha mindenképpen biztosítani akarjuk azt, hogy a Carbonex KC benne legyen az első harmadban, akkor feltétlenül szükségünk van arra a két pontra, amit ma jó eséllyel megnyerhetünk. HAJRÁ TATABÁNYA, HAJRÁ CARBONEX KC!!

NYERT A TATABÁNYA CARBONEX KC! Gratulálunk a fiúknak és köszönjük a Gyöngyösnek a szép játékot.

60. perc - és egy fantasztikus búcsú góllal Halász Máté befejezi a mai mérkőzést. 33-19

59. perc - gól Sutka Norbert (Carbonex) és Horváth Szilárd (Gyöngyös). 32-19

58. perc - gól megint csak Marian Kleis. 31-18

57. perc - gól Patócskai Krisztián (Gyöngyös). 31-17

56. perc -  egy szép büntető Marian Kleis (Gyöngyös), de Sutka Norbi (Carbonex)azonnal revánsot vesz. 31-16

55. perc - gól Nagy Tamás (Carbonex). 30-15

54. perc - sőt, Melus harmadszor... és negyedszer is remekel.

53. perc - Melus (Carbonex) egymás után kétszer is fantasztikusat véd.

51. perc - gól Nagy Tamás (Carbonex). 29-15

50. perc - potyognak a bányász gólok: Halász Máté és Sutka Norbert (Carbonex). 28-15

49. perc - a Gyöngyös kihagyta a büntető gól helyzetét. Tomas Urban viszont szép gól lőtt. 26-15

48. perc - Sutka Norbi (Carbonex) egy bomba gólt dobott. 25-15

47. perc - gól Kiss Ádám (Carbonex). 24-15

46. perc - gól Sutka Norbert (Carbonex). 23-15

45. perc - büntető gól Kiss Ádám (Carbonex) és egy szép védés Szunditól. 22-15

44. perc - a Gyöngyös kikérte az idejét.

43. perc - gól Nagy Tamás (Carbonex). 21-15

42. perc - gól Halász Máté (Carbonex). 20-15

41. perc - gól Kaplonyi Zoltán (Gyöngyös). Kanyó Ádám megsérült, de szerencsére tudja folytatni a játékot. 19-15

40. perc - de Harsányi Gergely (Carbonex) rést talált a védelmen. 19-14

39. perc - a Gyöngyös védelme most nagyon magára talált.

37. perc - egy nagyon szép védés a Gyöngyös részéről.

36. perc - gól Halász Máté (Carbonex). 18-14

35. perc - Szundi gyönyörűen véd.

34. perc - gól Darko Trivkovics (Gyöngyös). 17-14

33. perc - potyognak a gólok: gól Benis Bence (Gyöngyös), de Tomas Urban (Carbonex) is remekel. 17-13

32. perc - gól Halász Máté (Carbonex). 16-12

31. perc - Bodnár Róbert (Gyöngyös) egy bravúros góllal nyit. 15-12

18:46 - kezdődik a II. félidő: a támadást a hazaiak kezdik.

18:36 - vége az I. félidőnek: 4 góllal vezet a Carbonex KC.

29. perc - gól Kaplonyi Zoltán (Gyöngyös). 15-11

28. perc - büntető gól Nigrinyi Tibor (Gyöngyös), de Halász Máté (Carbonex) megint csak kontráz. 15-9

26. perc - Harsányi Gergő (Carbonex) sikeres büntető gólt lő. 14-8

25. perc - gól Darko Trivkovics (Gyöngyös) 13-8

24. perc - megint Vadkerti Gabriel (Gyöngyös) remekel egy szép góllal. 13-7

23. perc - gól Kanyó Ádám (Carbonex). 13-6

22. perc - gól Nagy Tamás (Carbonex), de gólt lő Vadkerti Gabriel (Gyöngyös) )is. 12-6

21. perc - Szundi megint remekelt a kapuban.

20. perc - gól Harsányi Gergely (Carbonex). 11-5

19. perc - Halász Máté (Carbonex) megtörte a bányászok rövid gólcsendjét. 10-5

18. perc - megint csak Nigrinyi Tibor (Gyöngyös) dob egy gólt. 9-5

16. perc - Nigrinyi Tibor (Gyöngyös) szép büntető gólt lő. 9-4

15. perc - gól Nagy Tamás (Carbonex) 9-3

14. perc -  Halász Máté (Carbonex) tovább növeli a bányászok előnyét. Nigrinyi Tibor (Gyöngyös) gólt lő. 8-3

13. perc - Dénes János (Carbonex) gólt ló. A Gyöngyös kikérte az idejét. Kanyó Ádám nem kegyelmez, dob egy remek gólt. 7-2

12. perc - és Szundi megint véd

11. perc - Tomas Urban (Carbonex) remek gólt lő. 5-2

10. perc - Szundi megint csak remekel

9. perc - Szundi megint egy gyönyörűet véd és Szabó György (Carbonex) azonnal kihasználja a gólhelyzetet. 4-2

8. perc - Halász Máté góljával vezet a Carbonex 3-2

7. perc - Tomas Urban megsérült, de tudja folytatni a játékot. Harsányi Gergő (Carbonex) egyenlít egy büntetővel. 2-2

6. perc - Nigrinyi Tibor (Gyönygyös) szép büntető gólt lő 1-2

5. perc - Halász Máté (Carbonex) kontráz és egyenlít 1-1

4. perc - Kotorman Attila dobja az első gólt (Gyöngyös) 0-1

3. perc - továbbra sincs gól, pedig mindkét

2. perc - mindkét csapat túl van az első sikertelen támadáson

1. perc - Szundi kétszer is remekül véd

18:00 - elkezdődött az I. félidő: a Gyöngyös kezdi a támadást

Az előzetes híreknek megfelelően sajnos Kocsis Csabit és Ivo Diazt ma nélkülözni kell, de mindenki más a pályán van.

17:54 - elkezdődött a meccs felkonferálása

17:21 - megkezdődött a bemelegítés