Edzőmérkőzés: Carbonex KC - FTC (22-31)
2010. január 27.
A 2010-s év első első edzőmérkőzésén újra itt vagyunk élő közvetítésünkkel, amelyet a Tatabánya Carbonex KC és az FTC részvételével a Tatabányai Földi Imre Sportcsarnokban rendeznek meg.

Bár a mai mérkőzésnek - ahogy szokták mondani - alapvetően nincs semmi tétje, nem lehet vele pontot vagy kupát szerezni, azért mégsem mindegy, hogy hogyan indítják a bányászok ezt az évet. A mai meccs érdekességét két dolog  is erősíti: 1. most lép először pályára az a Harsányi Gergely, aki pont az FTC-től igazolt át hozzánk; 2. illetve ez lesz Sutka Norbi első bemutatkozás Tatabányán. HAJRÁ TATABÁNYA, HAJRÁ CARBONEX KC!!

Gratulálunk az FTC csapatának a győzelemhez!

60. perc - gól Kiss Ádám (Carbonex) és egy szép védés befejezésként Melustól 22-31

58. perc - gól Sutka Norbert (Carbonex), illetve Wieszt Károly 21-31

57. perc - gól megint csak Szabó György (Carbonex), illetve Kiss Imre (FTC)  20-30

55. perc - gól Szabó György (Carbonex), illetve Kiss Imre (FTC) 19-29

54. perc - gól Wieszt Károly (FTC) 18-28

53. perc - gól Szabó György (Carbonex). Az FTC kikérte az idejét. 18-27

52. perc - gól Kiss Imre (FTC) 17-27

51. perc - gól Harsányi Gergely 17-26

50. perc - gól Szabó György (Carbonex), illetve megint csak Kiss Imre kontráz 16-26

48. perc - gól Kelecsevics Malian (FTC) 15-25

47. perc - gól Iváncsik Ádám (Carbonex), illetve kontráz Kiss Imre (FTC) 15-24

45. perc - gól Harsányi Gergely (Carbonex) 14-23

44. perc - gól Kelecsevics Malian (FTC) 13-23

43. perc - Wieszt Károlyt 2 percre kiállították

41. perc - megint remekelt az FTC kapusa, illetve Wieszt Károly (FTC) gólt lőtt 13-22

40. perc - megint egy gól Wieszt Károly (FTC), de Nagy Tamás is gólt lő 13-21

38. perc - gól Wieszt Károly (FTC) 12-20

36. perc - egy bomba gól Nagy Tamástól (Carbonex), de rögtön reváns a Németh Tamástól (FTC) 12-19

35. perc - megint csak egy gyönyörű kapus védés az FTC-től

33. perc - sikeres büntető Kelevecsis Malian (FTC) 11-18

32. perc - gól Dénes János (Carbonex), de az FTC is gólt dob. 11-17

31. perc - egy szép védés az FTC-től

17:14 - elkezdődött a II. félidő: a hazaiak kezdik a támadást

17:04 - vége az I. félidőnek: egyenlőre az FTC vezet 6 góllal.

30. perc - gól Kovács Gergely (FTC) 10-16

29. perc - gól Szabó György (Carbonex) 10-15

28. perc - Melus megint csak egy nagyon szépet védett

27. perc - Halász Máté töri meg a Carbonex gólcsendjét. Utána az FTC kikérte az idejét. 9-15

26. perc - és megint csak Wiesztk Károly remekel (FTC) 8-15

25. perc - sárga lap megint csak az FTC-nek

23. perc - gól Wieszt Károly (FTC) 8-14

21. perc - gól Bendő Csaba (FTC) 8-13

20. perc - gól megint az FTC-től, Németh Tamás 8-12

19. perc - gól az FTC-től 8-11

18. perc - időt kért a Carbonex, gól Kanyó Ádám (Carbonex) 8-10

17. perc - Wieszt Károly megint gólt lő (FTC) 7-10

16. perc - gól Kiss Imre (FTC) és Tomas Urban (Carbonex) 7-9

15. perc - gól Sutka Norbert 6-8

14. perc - potyognak a gólok: Wieszt Károly (FTC) és Kanyó Ádám (Carbonex) és Kiss Imre (FTC )5-8

13. perc - Melus megint csak egy szépet védett

12. perc - gól Nagy Tamás Carbonex KC, illetve  gól Németh Tamás, FTC 4-6

11. perc - Harsányi Gergely sikeres büntetőt dob, illetve Kiss Imre továbbra is remekel az FTC-től  3-5

10. perc - megint sárga lap az FTC-nek

9. perc - Melus egy gyönyörűet véd, de az FTC kapusa nem különben

8. perc - gól az FTC-től, Kiss Imre 2-4

7. perc - megint gólt lő az FTC, de gól a Carbonex KC-től is 123

5. perc - sárga lap az FTC-nek,

4. perc - egy szép védés az FTC-től, illetve egy szép gól is 1-2

3. perc - Kiss Ádám egyenlít 1-1

1. perc: az első támadást az FTC kezdi, sikeresen 0-1

16:30 - megkezdődött az I. félidő

16:00 - elkezdődött a bemelegítés