Élő közvetítés: Carbonex KC - FTC (34-27)
2009. december 20.
A 2009-s év utolsó megmérettetésének élő közvetítésével Tatabányáról, a Földi Imre Sportcsarnokból jelentkezünk, ahol a Carbonex KC megint az FTC-vel méri össze az erejét. Az igen nyögvenyelősen induló, de végül igen szép bányász győzelemmel záródó FTC - Carbonex KC kupa meccs után 4 nappal most a Budapest Bank Liga 16.

fordulójában szeretnének a házigazdák győzedelmeskedni. Hiszen mi lenne szebb ajándék karácsony előtt a szurkolóknak, mint egy gyönyörű 10. győzelem, amivel egyértelműen föl lehetne tenni a koronát az egész évi szép teljesítményre. HAJRÁ TATABÁNYA, HAJRÁ CARBONEX KC!!

34-27-s végeredménnyel NYERT A CARBONEX KC! GRATULÁLUNK A FIÚKNAK, AKIK REMEK KARÁCSONYI AJÁNDÉKKAL JÁRULTAK A  SZÉP ÜNNEPEKHEZ.

60. perc - gól K.M. az FTC-től. 34-27

59. perc - sikeres büntető Gál Gyula. 2 perces kiállítás Dénes János. 34-26

58. perc - Nagy Tamás kihagyta a büntetőt. Gól C.J. az FTC-től. 33-26

57. perc - gól Ivo Diaz. Gól W.ZS. az FTC-től. 33-25

56. perc - gól C.J. az FTC-től. 32-24

55. perc - gól J.S. az FTC-től. 32-23

54. perc - gól Gál Gyula, illetve pillanattal később Kanyó Ádám. 32-22

53. perc - Szundi megint és megint véd, de később S.R. az FTC-től mégis gólt lő. 30-22

52. perc - gól S.R. az FTC-től. Nagyon szép büntető védés az FTC-től.  30-21

51. perc - gól Halász Máté. 30-20

50. perc - megint csak Nagy Tamás remekelt és Dénes János is dob egyet. Az FTC kikérte az idejét. Gól M.M. az FTC-től. 29-20

49. perc - Szundi megint véd.

48. perc - gól Nagy Támás. 27-19

47. perc - gól Gál Gyula. Gól K.M. az FTC-től. 26-19

46. perc - gól Tomas Urban. Melus megint kivédte a büntetőt. Gól Gál Gyula. Gól H.G. az FTC-től. 25-18

45. perc - sikeres büntető K.M. az FTC-től. 23-17

44. perc - gól H.G. az FTC-től. Megint sikeres büntető Kiss Ádám. 23-16

42. perc - sikeres büntető Kiss Ádám. 22-15

41. perc - gól Halász Máté. Szundi kivédte a büntetőt. 21-15

40. perc - gól megint csak Halász Máté. Gól H.G. az FTC-től. 20-15

39. perc - gól Halász Máté. 19-14

38. perc - Szundi megint véd. Gól Gál Gyula. 18-14

37. perc - gól megint Nagy Tamás. 2 perces kiállítás az FTC-nek. 17-14

36. perc - gól M.M. az FTC-től és gól megint csak Nagy Tamás. Gól M.V. az FTC-től 16-14

35. perc - 2 perces kiállítás Ivo Diaz és az FTC-nek is. Gól Nagy Tamás. Szundi megint csak remekelt a kapuban. 15-12

34. perc - 2 perces kiállítás Halász Máté. Gól H.G. az FTC-től. 14-12

33. perc - gól Gál Gyula. 14-11

32. perc - gól M.M. az FTC-től. 13-11

31. perc - Szundi azonnal ki is védi az első FTC gól próbálkozást.

18:52 - megkezdődött a II. félidő: az első támadást az FTC-é.

Vége za I. félidőnek: mindössze 3 gólos előnyünk van. Szabó Györgynek belekaptak a szemgödrébe, de szerencsére a szeme nem sérült meg, ezért tudja folytatni a játékot.

30. perc - Melus kivédte a büntetőt. A Carbonex KC kikérte az idejét. Gól H.G. az FTC-től. 13-10

29. perc - az FTC kikérte az idejét. Büntető gól N.V. az FTC-től. Gól Ivo Diaz. 13-9

28. perc - 2 perces kiállítás az FTC-nek.

27. perc - 2 perces kiállítás az FTC-nak. Gól megint csak Tomas Urban. 12-8

26. perc - 2 perces kiállítás Dénes János. Gól M.V. az FTC-től. Gól Tomas Urban. De gól N.T. az FTC-től. 11-8

25. perc - 2 perces kiállítás az FTC-nek. Egy gyönyörű védés az FTC kapusától. 2 perces kiállítás Ivo Diaz.

24. perc - És Szundi megint "csak" véd.

23. perc - De a bányászokat sem kell félteni most védekezés terén.

22. perc - nagyon szép védekezés az FTC-től.

21. perc - Szundi véd és véd.

20. perc - 2 perces kiállítás az FTC-nek. Sikertelen büntető Székely István. Gól Ivo Diaz. 10-6

19. perc - gól S.R. az FTC-től. 9-6

17. perc - gól Kanyó Ádám. 9-5

16. perc - gól megint K.I. az FTC-től. 8-5

15. perc - gól K.I. az FTC-től. 8-4

14. perc - Halász Máté megsérült, de tudja folytatni a játékot. 2 perces kiállítás az FTC-nek.

13. perc - nagyon szépen védett az FTC kapusa. Megint egy sikeretelen büntető az FTC-től.

12. perc - gól Halász Máté. 8-3

11. perc - gól Ivo Diaz. 7-3

10. perc - gól Ivo Diaz. Szabó György megsérült. És megint gól dob C.J. , az FTC-től. 2 perces kiállítás az FTC-nek. 6-3

9. perc - gól Gál Gyula. De megint gól dob C.J. , az FTC-től. 5-2

8. perc - gól Halász Máté. És Szundi megint kivédte a büntetőt. 4-1

7. perc - gól Nagy Tamás. Szundi kivédi a büntetőt. 3-1

6. perc - Szundi védett egy gyönyörűt.

5. perc - gól Ivo Diaz. 2-1

3. perc - az FTC kapusa szépen védett.  Gól C.J. , FTC-től. 1-1

2. perc - kapufát dob az FTC.

1. perc - első gól gól Gál Gyula 1-0

18:02 - megkezdődött az I. félidő: az első támadást a hazaiak kezdik.

17:56 - elkezdődött a meccs felkonferálása, a játékosok bemutatása.

17:25 - elkezdődött a bemelegítés