Élő Közvetítés - Magyar Kupa: FTC - Carbonex KC (28-33)
2009. december 16.
Élő közvetítésünkkel ezúttal Budapestről jelentkezünk, ahol a Carbonex KC a Magyar Kupa keretén belül ezúttal az FTC-vel méri össze az erejét. A cél mi lenne más, mint a győzelem és a továbbjutás a következő fordulóig, amiben már csak 8 csapat kerülhet.

A mai meccs felfogható amolyan próba megmérettetésnek is a vasárnap előtti Carbonex KC - FTC BB Liga visszavágó előtt, hiszen a szezon elején elkönyvelt 1 gólos vereség óta a bányászok megújult formációval és győztes hangulattal néznek szembe a Fradi csapatával. HAJRÁ TATABÁNYA, HAJRÁ CARBONEX KC!!

28-33-as végeredménnyel, embertelen nehéz küzdelem árán NYERT A CARBONEX KC! GRATULÁLUNK A FIÚKNAK!!

60. perc - gól Nagy Tamás. 28-33

58. perc - gól Kocsis Csaba. 28-32

56. perc - gól Kiss Ádám. Sikeres büntető az FTC-től. 28-31

54. perc - Kocsis Csaba büntetőt dob. 27-30

53. perc - Szende megint csak véd.

52. perc - Szente véd és Nagy Tamás gólt dob. 27-29

51. perc - Kiss Ádám góljával végre vezet a Carbonex KC. Az FTC kihagyja a büntetőt. 27-28

50. perc - gól az FTC-től, de Halász Máté egyenlít. 27-27

48. perc - és Kocsis Csaba egyenlít. 26-26

46. perc - gól Székely István. 26-25

45. perc - gól Ivo Diaz. 26-24

44. perc - gól Kanyó Ádám, de gól az FTC-től is. 26-23

43. perc - gól Halász Máté. 25-22

42. perc - gól Ivo Diaz. 25-21

41. perc - Szundi véd.

40. perc - megint az FTC remekel. Gól Gál Gyula. 25-20

39. perc - és megint csak gól az FTC-től. 24-19

38. perc - gól az FTC-től. 23-19

37. perc - gól Ivo Diaz. 22-19

36. perc - és megint egy gól az FTC-től. 22-18

35. perc - gól az FTC-től. Gól Halász Máté. 21-18

34. perc - gól Halász Máté. 20-17

33. perc - és Ivo Diaz megint, de az FTC sem hagyja magát. 20-16

32. perc - gól Ivo Diaz és gól az FTC-től is. 19-15

31. perc - gól az FTC-től. 18-14

18:48 - kezdődik a II. félidő: az első támadást a Carbonex KC nyitja.

18:38 - vége az I. félidőnek: az állás nem a legfényesebb a Carbonex KC javára nézve, mert 3 gólos hátrányban vagyunk. Mégis a kezdeti nem túl jó játék után a bányászok kezdik felvenni a kesztyűt.

30. perc - egy szép védés Melustól.

29. perc - gól Dénes János és egy gól az FTC-től is. 16-14

28. perc - az FTC kikérte az idejét.

27. perc - gól Gál Gyulától és egy gól az FTC-től. 16-13

26. perc - gól Serfel Roland és egy szép védés Melustól. 15-12

25. perc - gól az FTC-től. 15-11

24. perc - büntető Székely István. 14-11

23. perc - egy szép védés Melustól.

22. perc - gól Szabó György. 14-10

21. perc - megint csak Székely István remekel. Úgy látszik jót tett a Carbonex KC-nak az időkérés. Gól az FTC-től. 14-9

20. perc - megint csak egy FTC gól. A Carbonex KC kikérte az idejét. Gól Székely István. 13-8

19. perc - az FTC kapusa piszok jól véd.

18. perc - megint csak egy gól az FTC-től. 12-7

16. perc - ezt viszont bedobta az FTC. Sőt most már duplázott az FTC.  11-7

15. perc - Melus végre szépet védett.

13. perc - gól az FTC-től. Gól Halász Máté. 9-7

11. perc - gól megint csak Nagy Tamás. Az akció közben Kiss Ádám megsérült, de tudja folytatni a játékot. Gól az FTC-től. 8-6

10. perc - megint sikeres büntető az FTC-től. 7-5

9. perc - gól az FTC-től. Gól Nagy Tamás. 6-5

8. perc - egyenlítő gól Serfel Rolandtól, de megint gólt lő az FTC egy büntetővel. 5-4

6. perc - egyenlít Halász Máté. De gól lő az FTC.  4-3

5. perc - gól az FTC-től. 3-2

4. perc - gól az FTC-től. Gól Székely István, Carbonex KC.  2-2

3. perc - egyenlít az FTC. 1-1

1. perc - első gól Gál Gyula. 0-1

18:00 - megkezdődött az I. félidő: az első támadást az FTC kezdi.

17:55 - megkezdődött a meccs felkonferálása, a csapatok bemutatása

17:30 -elkezdődött a bemelegítés