Élő közvetítés: Carbonex KC - Mezőkövesd (30-26)
2009. december 11.
Élő közvetítésünkkel újra Tatabányáról, a Földi Imre Sportcsarnokból jelentkezünk, ahol a Carbonex KC ezúttal a Mezőkövesddel fog megküzdeni.

A mai meccsen a bányászoknak végre lehetőségük nyílik arra, hogy egyrészt revánsot vegyenek a Mezőkövesdtől elszenvedett 24-23-as vereségért, másrészt meg lerázzák magukról a Veszprémtől és Szegedtől elszenvedett kudarcok élményét és újra a győztes formájukat mutassák. HAJRÁ TATABÁNYA, HAJRÁ CARBONEX KC!!

30-26-s végeredménnyel GYŐZÖTT A CARBONEX KC! GRATULÁLUNK A FIÚKNAK!!

60. perc - gól a Mezőkövesdtől, I.M. 30-26

59. perc - gól Nagy Tamás. 30-25

58. perc - gól a Mezőkövesdtől, R.I. Gól Nagy Tamás, Carbonex KC. 29-25

57. perc - gól Ivo Diaz. 28-24

56. perc - gól Nagy Tamás, illetve gól a Mezőkövesdtől, F.L. 27-24

54. perc - a Carbonex KC kikérte az idejét. Gól Ivo Diaz. 26-23

53. perc - megint két gól a Mezőkövesdtől, P.M.  és R.I. 25-23

52. perc - büntető Kiss Ádám - 25-21

51. perc - két gól a Mezőkövestől, F.L és B.Á. 24-21

50. perc - gól a Mezőkövesdtől, P.M. Gól Halász Máté. 24-19

49. perc - Melus megint csak véd és véd.

48. perc - gól a Mezőkövesdtól, B.Á. 23-18

47. perc - gól Halász Máté, illetve gól a Mezőkövesdtól, B.Á. 23-17

46. perc - Melus megint kivédi a büntetőt.

45. perc - gól a Mezőkövestől, M.F. 22-16

44. perc - gól Ivo Diaz - 22-15

43. perc - gól a Mezőkövesdtől B.Á. 2 perces kiállítás a Mezőkövesdtől. Gól Tomas Urban. 21-15

42. perc - gól a Mezőkövesdtől, P.J. és gól Halász Máté. 20-14

19:13 - folytatódik a játék.

Áll a játék mert most viszik el Juhász Károlyt a mentősök. A közönség egyöntetűen "GYÓGYULJ MEG, GYÓGYULJ MEG"-t skandál. Még egyszer jobbulást kívánunk neki!

40. perc - gól Tomas Urban. 2 perces kiállítás a Mezőkövesdnek. 19-13

38. perc - 2 perces kiállítás Halász Máté, illetve Szabó György. A Mezőkövesd kihagyja a büntetőt.

36. perc - gól Halász Máté. 2 perces kiállítás a Mezőkövesdnek. 18-13

35. perc - Melus megint csak véd. Gól Tomas Urban. 17-13

34. perc - gól Tomas Urban. 16-13

33. perc - Juhász Károly a Mezőkövesdtől megsérült, a csapattársai viszik ki a pályáról. Jobbulást kívánunk neki!

32. perc - Melus kivédi a büntetőt, viszont gól szerez BÁ. a Mezőkövesdtől. 15-13

18:49 - elkezdődött a II. félidő: a Carbonex KC kezdi a támadást

18:39 - vége az I. félidőnek: 3 gólos előnyben vagyunk.

30. perc - kevesebb, mint egy perc van hátra az I. félidőből: büntető Halász Máté. Ellenben a Mezőkövesd kihagyja a maga büntetőjét. 15-12

29. perc - Melus véd egy helyzetet.

28. perc - gól a Mezőkövesdtől, P.P. Két perces kiállítás a Mezőkövesdnek. 14-12

26. perc - a Carbonex KC kikérte az idejét. Meglett az eredménye: gól Serfel Roland. 14-11

25. perc - gól a Mezőkövesdtől, F.L. 13-11

24. perc - gól a Mezőkövesdtől, P.J. 2 perce kiállítva Kanyó Ádám. 13-10

23. perc - sikeres büntető a Mezőkövesdtől, P.P., illetve gól Carbonex KC, Nagy Tamás 13-9

22. perc - gól Serfel Roland - 12-8

21. perc - gól Halász Máté 11-8

20. perc - gól Ivo Diaz, illtve gól a Mezőkövesdtől R.I. 10-8

19. perc - Melus véd

18. perc - gól a Mezőkövesdtől, J.K., illetve I.M.  9-7

17. perc - Melus megint egy gyönyörűet védett.

16. perc - gól Nagy Tamás. Melus egy hatalmasat védett. 2 perces kiállítás a Mezőkövesdnek.  9-5

15. perc - gól a Mezőkövesdtől, P.J. 8-5

14. perc - gól Ivo Diaz 8-4

13. perc - gól a Mezőkövesdtől, P.J. 7-4

12. perc - Kiss Ádám kihagyta a büntetőt

11. perc - gól Halász Máté 7-3

10. perc - gól Ivo Diaz, illetve gól a Mezőkövesdtől, B.Á. 6-3

9. perc - gól a Mezőkövesdtől, B.Á. 5-2

8. perc - Gál Gyula két gól dobott. A Mezőkövesd kikérte az idejét.  5-1

6. perc - gól a Mezőkövesdtől, B.Á.  3-1

5. perc - gól megint Kiss Ádám 3-0

4. perc - büntető Kiss Ádám 2-0

3. perc - első gól Halász Máté 1-0

1. perc - Szundi véd az első támadást

18:00 - elkezdődött az I. félidő: az első támadás a Mezőkövesdé

17:54 - felkonferálják a meccset, bemutatják a játékosokat

17:30 - elkezdődött a bemelegítés