- Nagyon szorítottam magamnak, hogy minden jól sikerüljön, mert az elmúlt néhány meccsen nem úgy alakultak a dolgok, ahogyan azt szerettem volna. Igazából bíztam abban, hogy az edzéseken külön munkáztam, elvégeztem minden feladatot. Nagyon szerettem volna, hogy minden jól alakuljon.
- Közel egy hónapja nem játszottatok itthon…. - A mai közönség plusz egy embert jelentett a pályán. Azt hiszem, ilyen közönséggel nem lehet kikapni. Sajnos, nem játszhatjuk minden meccsünket itthon.
- Lehet hasonlóan jó a folytatás? - Igyekszem, hogy minden meccsre megfelelően fel tudjak készülni. Két idegenbeli meccsünk lesz. Tromos és Csurgó. Egyik sem lesz egyszerű, de igyekszünk nyerni. Nem lesz egyszerű, de mindent megteszünk a győzelemért.
1. ONE Veszprém HC | 42 |
2. FTC-Green Collect | 35 |
3. OTP Bank - PICK Szeged | 34 |
4. MOL Tatabánya KC | 27 |
5. Balatonfüredi KSE | 25 |
6. ETO University Handball Team | 25 |
7. Csurgói KK | 19 |
8. HE-DO B.Braun-Gyöngyös | 16 |
9. Carbonex-Komló | 16 |
10. HSA NEKA | 15 |
11. PLER-Budapest | 13 |
12. QHB Eger | 9 |
13. CYEB-Budakalász | 9 |
14. Dabas KC | 9 |