Szűrés

2017. szeptember 8. 9:36
Változatos, nagy csatában maradtunk alul egy foghíjas csapattal. De a Matics-legénység kitette a szívét, lelkét a hatvan perc alatt.
2017. szeptember 6. 15:18
A tavalyi és az idei szezonkezdés között van némi hasonlóság. Az előző idényben a bajnokesélyes Veszprém otthonában kezdtek a kék-fehérek, most pedig a szintén bajnokesélyes szegediekhez látogatnak. Csütörtökön 1
2017. augusztus 31. 22:30
A Matics-csapat felkészülési mérkőzésen háromgólos győzelmet aratott a jól küzdő Budakalász ellen.
2017. augusztus 29. 18:31
A tatabányai kézilabda-szurkolókat alaposan kiéheztették kedvenceik a felkészülés ideje alatt. A kékek ugyanis annyi meghívást kaptak nemzetközi tornákra, hogy hazai pályán most mutatkoznak be először. A csütörtökön, 16 óra 30.kor kezdődő Budakalász elleni meccs a bajnoki pontvadászat igazi főpróbája lesz, hiszen pont egy hét múlva már a Tisza partján szerepel a Matics-csapat.
2017. augusztus 27. 12:53
A Tatabánya, ha végül büntetőkkel is, de elhozta a kupát Temesvárról, a helyi klub fennállásának 70 éves jubileumára rendezett tornáról. Mivel a temesváriak is legyűrték a szerb Crvena Zvezdát, így a döntőben a Matics-legénységgel csaptak össze.
2017. augusztus 26. 19:39
Ha 2017. augusztus 26.-n nem követted élőben a(z) SCM Politehnica - Grundfos Tatabánya KC // 18:00 mérkőzést, akkor hajtás után itt elolvashatod a közvetítés részleteit.
2017. augusztus 26. 9:23
A Temesváron rendezett négyes nemzetközi torna nyitó mérkőzésén a mieink remek győzelemmel kezdtek. A kék-fehérek már az első félidőben eldöntötték a találkozó sorsát.
2017. augusztus 25. 17:22
Ha 2017. augusztus 25.-n nem követted élőben a(z) Grundfos Tatabánya KC - CS Minaur Baia Mare // 16:00 mérkőzést, akkor hajtás után itt elolvashatod a közvetítés részleteit.
2017. augusztus 21. 10:09
A sikeres csehországi túra után Szlovéniában folytatta a felkészülést Matics Vladan vezetőedző csapata. A Tatabánya Novo Mestóban a harmadik helyet szerezte meg a négyes nemzetközi tornán.
2017. augusztus 18. 19:32
Ha 2017. augusztus 18.-n nem követted élőben a(z) 18:00 // MRK Krka - Grundfos Tatabánya KC // Bronzmeccs mérkőzést, akkor hajtás után itt elolvashatod a közvetítés részleteit.