Szűrés

2018. június 21. 9:50
Dénes János és Ilyés Ferenc 2020-ig erősítik a tigriseinket.
2018. június 12. 9:52
Székely Marci, a vb-selejtező első mérkőzésén, Koperben remekül védte válogatottunk kapuját a második félidőben. Több mint 40 százalékos volt a védési hatékonysága, és volt olyan periódusa a meccsnek, amikor 13 percig nem kapott gólt. Vele beszélgettünk a szerdai, veszprémi visszavágó előtt.
2018. június 11. 11:42
Pásztor Ákos, Szöllősi Balázs és Vujovic Milos jövőre is a kék tigriseket erősítik! ...
2018. június 7. 9:38
A 27 éves, 11-szeres válogatott kapus, Bartucz László neve nem ismeretlen nálunk. 2011 és 2013 között ugyanis játszott már a tatabányai együttesben. Most, hogy csurgói szerződése lejárt, és nem akarta meghosszabbítani, visszatért bajnoki bronzérmes csapatunkhoz.
2018. május 22. 9:46
Zsinórban negyedszer szerezte meg a bajnoki bronzérmet csapatunk. Ezzel az eredménnyel – Matics Vladan vezetőedző szerint – kihozták magukból a maximumot a fiúk. Matkét arra kértük, értékelje a kék-fehérek teljesítményét, és szóljon a jövőről is.
2018. május 8. 22:53
A 26. fordulót követően a mieinknek volt még egy kötelezettsége, megütközni a magyar junior válogatottal. A kék-fehérek komolyan vették ezt a találkozót is, hétgólos (29-22) győzelmet arattak.
2018. május 7. 22:28
Kedden, Balatonbogláron a magyar junior válogatott ellen lép az idei szezonban – hivatalos meccsen – utoljára pályára csapatunk. A találkozó 17 órakor kezdődik.
2018. május 7. 4:06
Szenzációs első félidőt produkáltak a mieink a rangadón, ezzel is bizonyítva, idén is megfelelő helyre került a bronzérem, sőt... A látottakra következő szezonban is lehet építkezniük a kék-fehéreknek.
2018. május 5. 3:55
Az utolsó fordulóban Veszprémbe látogatnak a mieink, ahol vasárnap 18 órakor ütköznek meg a bajnoki cím legnagyobb várományosával. A rangadót Bíró Ádám és Kiss Olivér játékvezetők dirigálják.
2018. április 28. 23:45
A 25. fordulóban a mieink egy meglehetősen hullámzó mérkőzésen, ám olykor parádés dolgokat produkálva magabiztosan szerezték meg (35-28) a győzelmet, és ezzel a bajnoki bronzérmet is.