Hírek Klub Csapat Utánpótlás Meccsek Galéria Webshop Kapcsolat

Szűrés

2017. november 29. 23:06
Az elején még akadozott a játékunk, a fiúkon érződött az EHF-kupabeli megpróbáltatás. A fordulást követően azonban már nem volt mese. Nyolcgólos hazai siker lett a vége.
2017. november 27. 19:05
Szerdán, a 11. fordulóban a Vác gárdáját fogadják a mieink. A mérkőzés 18 órakor kezdődik a Földi Imre Sportcsarnokban, Andorka és Hucker játékvezetők sípjelére.
2017. november 27. 16:35
Manapság könnyen gyártunk összeesküvés elméleteket, ám a Tatabánya mégis valami ilyesminek esett áldozatul az EHF-kupa Chambéry-ben rendezett visszavágóján, amikor is összesítésben egy góllal alulmaradva (47-46) kiesett.
2017. november 23. 13:01
A Chambéry szombaton 20 órától, Le Phare (világítótorony) Arénában fogadja a mieinket az EHF-kupa 3. körének visszavágóján. Az összecsapást két macedón bíró, Mitrevszki és Todorovszki vezetik.
2017. november 21. 11:21
Az EHF-kupa 3. körének első mérkőzésén legyőztük a favoritnak kikiáltott Chambéry-t. Marosi Lászlóval, a tatabányai klub szakmai elnökével a 25-24-re végződött első találkozóról és a további esélyekről beszélgettünk.
2017. november 19. 21:26
Fantasztikus hangulat fogadta a pályára lépő csapatokat. Az EHF-kupa 3. körének első mérkőzésén a tatabányai drukkerek érezték, hogy „elkel a nyolcadik játékos” a francia sztárcsapat, a Chambéry ellen. A mieink bátor játékának és a szurkolók buzdításának köszönhetően brarvúros győzelmet (25-24) arattunk.
2017. november 17. 12:36
A mieink vasárnap 13 órától fogadják a francia élcsapatot a Chambéry-t a Földi Imre Sportcsarnokban. Az EHF-kupa harmadik körében, talán a lehető legkeményebb ellenfelet kapták a kék-fehérek. A találkozón két szerb játékvezető – Boricsics és Markovics – fújják majd a sípot.
2017. november 15. 23:14
A bajnokság 10. fordulójában a haloványnak tűnő Gyöngyös látogatott hozzánk. Aztán 60 perc alatt alaposan megizzasztotta mieinket. Végül felülkerekedett a Matics-legénység, és 3 góllal nyert.
2017. november 13. 23:12
A 10. forduló előrehozott találkozóján a Gyöngyöst fogadjuk szerdán 18 órától a Földi Imre Sportcsarnokban. Az összecsapáson Oláh Gábor és Bonifert Ferenc fújják majd a sípot.
2017. november 12. 23:46
Feszült hangulatú meccsen nyertünk, amely nagy iramban indult és a küzdelem hevessége mit sem változott a hatvan perc alatt. Végül a rutinosabb házigazdák behúzták a két pontot, két góllal legyőzve alföldi riválisukat.