Következő mérkőzés:
HÍREK CSAPAT UTÁNPÓTLÁS KLUB WEBSHOP JÁTÉK GALÉRIA TÁMOGATÓK

Szűrés

2017. április 24. 13:30
A 14. fordulóban 18-18-as eredménnyel zárult Tatabánya – Szeged találkozót a Tisza-partiak megóvták, majd kétszeri elutasítást követően – ki tudja miért – a szövetség illetékes bizottsága jóváhagyta a szegediek „protestálást”, így kedden, 18 órától a Földi Imre Sportcsarnokban ismét megütközik a két együttes. A meccs előéletéhez tartozik még annyi, hogy a kétszer elutasított szegedi fellebbezést követően sem merült fel újabb bizonyíték, arra vonatkozóan, hogy bírói műhiba történt volna...
2017. április 20. 11:51
Hiába hívják a berlinieket „rókáknak” (Füchse Berlin) ez az együttes igazi nagyvadnak számít az európai kupaporondon. A EHF-kupa negyeddöntőjében – a mieink pechére – őket kaptuk ellenfélül a négyes fináléba jutásért vívott párharcban.
2017. április 20. 9:11
A Magyar Kupában kiharcolt harmadik helyezés után a 24. fordulóban, az ősi rivális Csurgó legyőzésével a bajnoki bronzérmet is bebiztosították. A meccs hajrájában csak az volt a kérdés, hogy lesz-e a két csapat között 10 gólos különbség. A vége: 35-26 a kék-fehérek javára.
2017. április 18. 14:07
A Szeged ellen elveszített elődöntő után, alaposan összekapta magát Matics Vladan csapata, és a nagy rivális, Csurgó 23-18-as legyőzésével ismét bezsebelte a Magyar Kupában a bronzérmet. Mindez a debreceni Főnix-csarnokban történt.
2017. április 15. 0:56
Úgy készült a kupa elődöntőjére, hogy borsot törjünk a Tisza-partiak orra alá. Ezzel szemben, a rengeteg technikai hiba és a kihagyott ziccerek azt eredményezték, hogy némi túlzással a szegediek ölébe hullott a győzelem...
2017. április 13. 21:31
Azt nem lehet mondani, hogy szurkolóbarát helyszínen rendeznék az idei Magyar Kupa döntőjét. A finálénak ugyanis a debreceni Főnix-csarnok ad otthon, ahova eljutni a négy résztvevőnek (Szeged, Veszprém, Csurgó és Tatabánya), valamint a drukkereiknek felér egy egzotikus túrával.
2017. április 7. 12:46
A mieink szombaton 18 órakor lépnek pályára Balmazújvárosban. Tavaly itt érte a legkellemetlenebb meglepetés a Matics-csapatot, amikor hat góllal legyőzték.
2017. április 5. 20:54
Parádésan kezdtünk, és végül közönségszórakoztató játékkal, megérdemelt, 11 gólos győzelmet aratunk a 22 fordulóba a Cegléd ellen.
2017. április 4. 13:52
Az európai szövetség bécsi székházában kisorsolták az EHF-kupa negyeddöntőjének párosítását. A mieink a tavaly előtti győztessel, a német Füchse Berlinnel (berlini rókák) csap össze a final fourba kerülésért. A Matics-csapat kezdi „hazai pályán”, a Győri Audi Arénában a párharcot, április 22-én 15 órakor.
2017. április 4. 12:58
Kedves szurkolók, a Magyar Kupa négyes döntőjére Április 8. 14 óráig legyetek kedvesek megírni, hogy hány darab jegyet szeretnétek.