Szűrés

2017. május 10. 10:56
Kis híján hetven gól született a hatvan perc alatt. A mieink néhány kisebb megingástól eltekintve végig uralták az összecsapást, és teljesen megérdemelten nyertek négy góllal a 17. fordulóból elhalasztott találkozón.
2017. május 9. 10:40
Válogatott szélsőnk, Harsányi Geri hosszú hetek óta sérüléssel bajlódik, így csapatunk remekül sikerült kupa és bajnoki véghajráját a lelátóról követhette csak figyelemmel.
2017. május 5. 14:14
A május második hete a bajnokság „elhozza” a bajnokság záró fordulóit. A mieink kedden, 18 órától a Vác ellen lépnek pályára a Duna-parti városban. Majd csütörtökön Füredre látogatunk és vasárnap a Budakalász elleni tatabányai rangadóval zárul a pontvadászat. De most térjünk vissza az sorban első feladatra.
2017. május 5. 9:47
A rendőrség balesetmegelőzési bizottsága és a tatabányai Otthon Segítünk Alapítvány szervezésében közel 200 ovist neveltek biztonságra a Földi Imre Sportcsarnokban.
2017. április 29. 21:11
Dugig telt csarnok, csodálatos atmoszféra és remek hangulat fogadta az EHF-kupa negyedöntőjének visszavágóján Berlinben pályára lépő csapatunkat. A mieink ötgólos hátránnyal kezdték a találkozót.
2017. április 26. 11:38
A keddi összecsapás még tavaly decemberben kezdődött, és most ért véget. Akkor pontot szerzett a Tatabánya a Tisza-parti sztárcsapat ellen, ám azt a döntetlent annulálták a szegediek óvása és háromszori fellebbezése után. A 14. forduló újrajátszott meccsen „végre” a Szeged számára kedvező eredmény (23-24) született.
2017. április 24. 13:30
A 14. fordulóban 18-18-as eredménnyel zárult Tatabánya – Szeged találkozót a Tisza-partiak megóvták, majd kétszeri elutasítást követően – ki tudja miért – a szövetség illetékes bizottsága jóváhagyta a szegediek „protestálást”, így kedden, 18 órától a Földi Imre Sportcsarnokban ismét megütközik a két együttes. A meccs előéletéhez tartozik még annyi, hogy a kétszer elutasított szegedi fellebbezést követően sem merült fel újabb bizonyíték, arra vonatkozóan, hogy bírói műhiba történt volna...
2017. április 20. 11:51
Hiába hívják a berlinieket „rókáknak” (Füchse Berlin) ez az együttes igazi nagyvadnak számít az európai kupaporondon. A EHF-kupa negyeddöntőjében – a mieink pechére – őket kaptuk ellenfélül a négyes fináléba jutásért vívott párharcban.
2017. április 20. 9:11
A Magyar Kupában kiharcolt harmadik helyezés után a 24. fordulóban, az ősi rivális Csurgó legyőzésével a bajnoki bronzérmet is bebiztosították. A meccs hajrájában csak az volt a kérdés, hogy lesz-e a két csapat között 10 gólos különbség. A vége: 35-26 a kék-fehérek javára.
2017. április 18. 14:07
A Szeged ellen elveszített elődöntő után, alaposan összekapta magát Matics Vladan csapata, és a nagy rivális, Csurgó 23-18-as legyőzésével ismét bezsebelte a Magyar Kupában a bronzérmet. Mindez a debreceni Főnix-csarnokban történt.