Keresés a hírek között: mérkőzés

Szűrés

2011. február 23. 17:33
MEGVAN A GYŐZELEM! Vége a mérkőzésnek. A végeredmény: Orosháza - Tatabánya 23 - 27
2011. február 19. 19:10
EZ A VÉGE: LA RIOJA – TATABÁNYA CARBONEX KC 39 – 26
2011. február 12. 17:20
VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK! MEGVAN A GYŐZELEM! Dunaferr SE - Tatabánya Carbonex KC 25 - 29
2011. február 9. 20:16
VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK. Tatabánya Carbonex - Pick - Szeged 22 - 28
2010. december 17. 17:57
Székely Pilu: - A második félidőben nagyon szervezetlen volt a játékunk. Egy nagyon harcos Kecskeméttel találtuk szembe magunkat, akik azt kell, hogy mondjam: megérdemelten nyertek ma este. Nem várt pofonba szaladtunk bele.
2010. december 13. 9:36
A legjobbnak járó pezsgőből ezúttal három van. Az egyiket a közönség, a másikat a "B - közép", a harmadikat pedig a CSAPAT kapja.
2010. december 8. 18:15
VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK! AZ EREDMÉNY: CARBONEX - BALATONFÜRED 28 - 16, TOVÁBBJUTÓ A TATABÁNYA CARBONEX KC!
2010. december 7. 18:21
Szerdán 18 órától a Balatonfüred együttesét fogadja a Tatabánya Carbonex együttese. A Magyar Kupa rendszere szerint a továbbjutás egy mérkőzésen dől el. Ezért is lesz (lehet) különösen izgalmas a találkozó. Debre Viktor vezetőedző elmondta: céljuk a győzelem.
2010. november 30. 16:18
Kedden délelőtt megtartották az EHF-Kupa nyolcaddöntőinek sorsolását, mely alapján a Tatabánya Carbonex KC következő ellenfele a spanyol La Rioja lesz. A párharc idegenben kezdődik várhatóan 2011. február 19-én és a visszavágót rá egy hétre vívja majd a Tatabánya hazai pályán.
2010. november 27. 17:58
Vége, továbbjutó a TATABÁNYA CARBONEX KC csapata! 29 - 21, összesítésben tehát 10 góllal voltak jobbak a tatabányai fiúk!