Keresés a hírek között: mérkőzés

Szűrés

2012. augusztus 17. 19:05
28 – 19 – re nyert a Gurndfos Tatabánya KC a Winland Mihalovce együttese ellen pénteken este. Az első 30 perc után 14 – 10 – re vezettek a tatabányai fiúk. Kontra Zsolt, technikai vezető elmondta: a szlovák első osztályú csapat ellen egy sokszor kemény, ...
2012. augusztus 1. 21:14
Vácon kezdte az augusztust a Grundfos Tatabánya KC. Elsején, szerdán 10 – 10 – es félidő után 28 – 20 – as győzelmet arattak Debre Viktor tanítványai.
2012. március 4. 17:00
2012. február 15. 14:13
Február 18 – án, szombaton Csurgón játssza soron következő bajnoki mérkőzését a Tatabánya Carbonex KC.
2012. február 6. 11:59
Szombaton a THAC ellen megszerezte idei első bajnoki pontjait a Tatabánya Carbonex KC. A THAC legyőzése kötelező volt. Szente Gábor szerint is messze volt a maximumtól a csapat, de a lényeg a két pont megszerzése volt.
2012. február 3. 14:09
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a nagy érdeklődésre való tekintettel a február 8 - i, Veszprém elleni hazai bajnoki mérkőzésre lehetőség lesz elővételben megváltani a belépőjegyeket.
2012. január 31. 11:00
Február 1 – én, 17 órakor a THAC az MKB Veszprémmel, 19 órakor a Tatabánya Carbonex KC a B. Braun Gyöngyössel játszik Magyar Kupa mérkőzést.
2012. január 31. 10:59
Két kézilabda mérkőzéssel indul a február a Földi Imre Sportcsarnokban. Szerdán 17 órától THAC – MKB Veszprém, majd 19 órától Tatabánya Carbonex KC – B. Braun Gyöngyös Magyar Kupa mérkőzéseket rendeznek.
2012. január 3. 13:27
Február 4 – én, szombaton folytatódik a Budapest Bank Liga küzdelemsorozata a Tatabánya Carbonex KC számára.
2011. december 18. 9:44
20 – 11 – es félidő után 40 – 24 – re nyert a Tatabánya Carbonex KC szombaton este a Kecskemét ellen.