Keresés a hírek között: mérkőzés

Szűrés

2020. augusztus 11. 21:51
Csapatunk 15-13-ra vezetett a Csurgó elleni edzőmeccs második félidejében, amikor a rendkívül nedves, emiatt balesetveszélyessé váló pálya miatt a vezetőedzők a mérkőzés félbeszakítása mellett döntöttek.
2020. augusztus 10. 10:42
Ezen a héten két felkészülési mérkőzést játszik csapatunk. Mindkét mérkőzés zárt kapuk mögött kerül megrendezésre. Kövessétek oldalunk ahol élő közvetítésen végig tudjátok kísérni az eseményeket.
2020. július 31. 19:00
Edzőmeccs Az első félidő végére megnyugtató előnyt szerzett csapatunk. A szünet után is jól játszottak a Kék Tigrisek, ám a második játékrész derekán kissé megtört a Matics-csapat lendületet, kimaradtak a helyzeteink, és négy büntetőt is elhibáztak a ...
2020. július 20. 21:16
Edzőmérkőzések! Kedves Szurkolóink! Elkészült csapatunk menetrendje a felkészülési mérkőzésekkel. 2020.07.24 15:30 Grundfos Tatabánya KC - Veszprémi KKFT Felsőörs ZÁRT KAPUS 2020.07.31 15:30 Grundfos Tatabánya KC - FTC KN KFT ZÁRT KAPUS 2020.08.05 ...
2020. március 11. 19:56
Gulyás Gergely, a Miniszterelnökséget vezető miniszter mai sajtótájékoztatója értelmében, a kormány mai ülésén arról határoztak, hogy a 100 főnél nagyobb létszámú beltéri rendezvényeket betiltják.
2020. március 6. 22:45
Küzdelmes, férfias mérkőzést láthatott a Komló elleni derbin a publikum, ahol hétgóllal (29-22-re) nyertünk.
2019. április 8. 0:14
Tíz góllal vertük a 21. fordulóban a sereghajtó Vecsés gárdáját. A mieink 34-24-es sikerét sok-sok Tatabánya-drukker tekintette meg a helyszínen.
2019. február 23. 22:30
Az EHF-kupa csoportkörének 3. fordulójában a német TSV-Hannover Burgdorf gárdáját fogadjuk. A mérkőzést vasárnap 13 órától rendezik a győri Audi Arénában. A találkozón két bolgár játékvezető fújja majd a sípot Doychinov és Goretsov személyében.
2018. november 30. 10:12
A kisebb megingásokat leszámítva végig mi domináltunk a Pest megyei csapat otthonában, és végül hatgólos (27-21-es) győzelmet arattunk a 11. fordulóban.
2018. március 23. 22:57
A 22. fordulóban Orosházán vendégszerepelnek a mieink. A találkozót szombaton 18 órától a városi sportcsarnokban rendezik. A mérkőzésen a Herczeg-Südi játékvezetőpáros fújják majd a sípot.